| βσσblėėŝ a întrebat:

Hey! FUNDA~de ieri a incaput sa ninga si acum e zapada pana la ghenunchibig grinsi cand vin la scoala sau cand plec ma prind baietii si ma trantesc in zapadalaughingsi nu ma lasa sa plec de acolo 10 minlaughingce sa fac ca sa scap de ei?happyfara "stai in scola pana pleaca" sau asteapto pe maicatalaughing

Răspuns Câştigător
| sexychick_4075 a răspuns:

Asa patesc si eu. pai mai daca nu iti place spune-le clar, incearca sa pari si tu mai nervoasa, cand vede ca te joci cu ei si ca nu faci nazuri normal ca nu te iau, dar asa te iau. Pleaca si tu casa cu o prietena, poate o iau pe ea si te lasa pe tinehee hee. si eu sunt de acord cu bataile cu bulgari dar nu frecushee hee. sau cu tranteli rolling on the floor decat de la cine stie de gluma, si cand zic stop e stop. sper ca te-am ajutat un pic :d

7 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Pai alte optiuni in afara de astea 2 care leai zis nu prea ai numa daca sti sa fugi mai repede decat baietii

| asdfghjklș a răspuns:

Nu prea ai ce face.Asa fac si la noi multi baieti.Deci spalare placuta

| gabos98 a răspuns:

Spunele ca ii spui lu dirigatongue pls funda

| Anonim69 a răspuns:

Spui asa foarte serios: nu e de gluma, eu am alergie la zapada, daca ma frecati intru in soc si ma pot sufoca! mergerolling on the floor)

| valy1233 a răspuns:

Daca ai gagiu, pune-l pe ei sai dea boltzaru laughingrolling on the floor

| Bia_3692 a răspuns:

•;-? Nujtiu!:]]] Acum si tu;>. trebuie s. intelegi c. asta este iarna! =]] stiu c. e rau pentru noi fetele >; p!; d dar nu sta s. te spele;;] dac. ai prieten `; d mai bine >;; d< Incearca s. s0cializezi cu cei care te spala!;]]] si nu stiu punete bine p. langa ei; x si cand iesiti d. p. la scoala!; d incearca sa mergi acasa sau PAn iesiti din curtea sc0lii v0rbind cu ei;-? gasesjte un subiect; x! de ras :X sau dal. e idei pe cine ar putea spala care este p. langa tine :]] te raz. i si tu un pic si ai si scapat!; x Spersa iti f0loseasca!:d dac. nu tragi inainte fata de caine puppy dog eyes! si 2 lacrimi!:]] la mine merge inca :]] chiar dac. sunt mai mare;]]

| Anna_4207 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema... iarna nu prea este de partea noastra...eu cred ca fac dus la scoala laughingrolling on the floor de vreao 2 ori pe zilaughing