| CristinaLăvMucAnonim a întrebat:

Stiti ca, odata ce a venit iarna, baietii trantesc in zapada fetele.Ieri,la scoala, un baiat din clasa de la mine a venit afara cu mine.Shy apoi s`a indepartat... Dupa aceea a venit si m`a imbratisat dulce apoi m` atrantit.Asta s`a repetat de 3 ori. Poate fi un semn ca ma place?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doar ca te-a trantit in zapada crezi ca e un semn ca te place?raised eyebrows ei bine, eu nu prea as crede, poate ca pus si simplu erai singura pe care o cunostea, cu care se intelege mai bine deci pe tine te-a bagat in zapadalaughing

| Kerli a răspuns:

Nu
e un semn ca e foarte prost rolling on the floor

| Cristianne a răspuns:

Buna.nu te place.te'a pus p tine sh gata.sh nu stii daca te'a pus numai p tine,sh sincer, fata suparare, dar nu imi place cum aratiwinkingpapa

| Kate21 a răspuns:

Nu prea ...

| Andishor a răspuns:

Nu cred. Te-a imbratisat numai ca sa te puna jos.

| CristinaLăvMucAnonim explică:

Avem 15 fete in clasa si numai pe mine m`a ales happyhee hee

| gabi777 a răspuns:

Da