| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm a întrebat:

Hey girls! Credeti ca e normal ca la 12 ani, 40 kilograme si 1.55 metri sa am marimea 34 la sutien? Ar trebui sa port push up? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Pai e ok la varsta de 12 ani, eu am 12 ani si am 50kg si 1.61 metri dar daca vei purta bustiera e ok, si vei fi mai comoda o sa vezi.
Fundita? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Ar trebui sa nu te preocupe acest aspect de pe acum. Esti inca mica, abia ai inceput sa te dezvolti. O sa ai tot timpul sa iti faci griji legate de marime, push-up sau altele. Mai bine poarta o bustiera. E mai comoda

| 1234567890qwertyuiopasdfghjklzxcvbnm explică:

Dau funda la primul