| xFunkyGirlsX a întrebat:

Am o verisoara care are 12 ani.Cate kilograme ar trebui sa aiba daca are 1.55 metri.

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Buna! depinde de fiecare pers. daca ai o varsta si o inaltime nu inseamna ca trebuie neaparat sa ai niste kg fixe. pai ar trebui sa aiba 36, 37 e ok pentru varsta ei. nu conteaza kg conteaza sa fie ea sanatoasa.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Onn3 a răspuns:

45 cel mai bine daca are mai mult nu e o prb

| printesuca1999 a răspuns:

Pai verisoara ta ar trebui sai aiba 40-45 de kg (pentru ca fetele trebuie sa aiba -10 ca sa zic asa din inaltime) big grinbig grinbig grin Funda? plsss♥

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

35 kg minim

| Draganna a răspuns:

La varsta si la inaltimea ei ar trbuii sa aiba minim 47 si maxim 51! Verisoara mea este medic si raspunsul meu nu este dat la
nimereala! Funditabig grin?

| xFunkyGirlsX explică (pentru Draganna):

Mie mi se pare cam mult pentru varsta ei eu am aflat ca ar trebui sa aiba 40-45 nu 51 max oricum mersi pentru raspuns