| CraZyLiTlEmE a întrebat:

Hey! Imi spuneti si mie niste filme FANTASY(fantastic) sau ceva de genu'! Vreau un film care are ceva magic, nu precum Titanic. Care este cel mai bun castiga! happy

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Stapanul Inelelor(For me, the best), Narnia, si ca sa gasesti mai multe pentru ca nu stau acum sa ti le spun pe toate, du-te pe google si cauta "dix.biz" si gasesti acolo filme cate vreiwinking
Te duci la "Fantastic" si gasesti acolo tot ce vreiwinking

| CraZyLiTlEmE explică (pentru MenInShadow):

Si pentru mine Stapanul Inelelor este THE BEST MOVIE! Si mersi de recomandari!

6 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Avatarwinking

| CraZyLiTlEmE explică (pentru Clauvdgg):

Am auzit ca e ff prost si ca numai efectele speciale fac totul!

| Clauvdgg a răspuns (pentru CraZyLiTlEmE):

Si eu laughing
Nu l-am vazut pana acum laughing

| DoctorLove a răspuns:

Salut!
Eu iti recomand Transformers Dark.Of.The.Moon. Cred ca ai mai auzit de Transformers. acel film SF cu roboti si niste actori cunoscuti care isi joaca rolurile destul de bine.
Acesta pe care ti-l recomand este ultimul din seria lui si este foarte reusit! Vizionare placuta!

| MixTape a răspuns:

Twilight toate serile! Are acea magie care atrage publicul!