| anonim_4396 a întrebat:

Hey lume va rog ajutati-ma si pe mine cu niste idei...vine majoratul unui coleg si vrem sa ii luam toata clasa ceva mai faina sa ii ramana in minte tonguetonguetongue ne gandeam la un ceas da ii prea putin nu stiu mai dati-mi ceva idei.

1 răspuns:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai depinde ce gusturi are. Ii puteti lua ceva ce iti dorea de mult, iar daca este prea putin ii puteti lua inca ceva in plus. Dar ca sa te pot ajuta trebuie sa imi spui gusturile lui. Daca doresti, imi poti trimite un mesaj pe privat.