| Camelutsaa a întrebat:

Vine majoratul prietenului meu si as vrea sa ii ofer ceva facut de mine. ma gandeam la o rama pentru poze cu noi. dar nu stiu cum sa o fac. Imi puteti da idei? Multumesc.

6 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Ti-ar face placere sa primesti la majorat o rama de tablou cu poza voastra hand made, in dar de la el?

| Camelutsaa explică (pentru Mihaela1964):

Mi-ar face placere sa primesc orice in dar de la el de majoratul meu. De ce? Crezi ca e nepotrivit cadoul? Bine, pe langa rama aia facut de mine, i-am luat un tricou de la Kenvelo(firma lui preferata), ii voi face un tort si ii voi lua o sampanie si ii voi face o surpriza la el acasa.

| grab a răspuns:

Cumpara niste fimo si incearca sa reproduci un obiect drag lui, sau sa ii faci un mulaj al buzelor tale, nu stiu happy

| Isciuc_Flavian_1974 a răspuns:

Daca ai niste pensule cu cotor gros poti ale folosi unindule cu varful pensulei in afara si apoi picteazale dar ai griza ca pensulele sa fie de lemn si apoi pune o hartie in patratul fomat si gata rama mai trebuie doar sa pui poza

| Tequila23 a răspuns:

I-a o bucata de lemn subtire * plansa*, incearca sa o tai in forma de inima, acolo pune o poza cu voi 2 ..La restul gandeste-te tu! Funda :*