| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn a întrebat:

Hey! Ma confrunt cu o mica problemuta...Am pe picioare niste vinisoare subtiri si rosii care au un aspect inestetic. Ce sunt alea si cum le pot ascunde sau vindeca? Pentru ca vine vara si vreau sa port si eu pantaloni scurti si nu prea pot de alea. Mentionez ca am 12 ani jumate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nici eu nu stiu de la ce casi eu am la fel mai sus de genunche eu cred ca e de la celulita sper sa nu fie ceva grav dar nu mi-au trecut de 3 luni.mai bine incearca sa intrebi la farmacie trebuie sa existe ceva sa dispara. funda

2 răspunsuri:
| doriiy a răspuns:

Si eu am la fel. din cauza circulatiei. eu am incercat cu autobronzant sa le ascund si a mers cat de cathee hee. macar nu se mai vede asa urat.

| YoUaReExAcTlYmYbRaNdOfHeRoIn explică:

Mrs la toti pentru raspuns...dau funda la unul singur si la ceilalti vot