| andrey_8401 a întrebat:

Sa ma rad sau nu pe picioare? iarna nu am nicio problema cu el dar vara vreau si eu sa port pantaloni scurti. nu e mare dar nu imi place. sfaturi?

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Din cate observ esti baiat, si nu inteleg de ce sa nu iti placa? toti baietii au par pe picioare, e ceva absolut normal!
Numai daca tu chiar vrei sa scapi de el, poti sa te epilezi, dar, iti recomand cu ceara, ca daca folosesti altceva s-ar putea sa ai surprize neplacute sa se indse si sa creasca mai des intr-un timp mai scurt!
E alegerea tawinking

| RomulusMilea a răspuns (pentru AlinaaAli):

Alina are dreptate, am făcut şi eu la fel cu ani în urmă, am ras aproape tot ce am prins şi a crescut mult mai agresiv. Mai bine las-o aşa, pe bune!

| IsabelaIssa a răspuns:

Daca te deranjeaza foarte tare...incearca, dar parerea mea e ca un baiat trebuie sa fie cat mai natural. Poate ca nu toate fetele sunt de aceeasi parere cu mine, asta tine de gust, dar asa mi se pare normal sa vad un baiat. Nu are de ce sa iti fie rusine vara sa porti pantaloni scurti, nu e ca si cum AR TREBUI sa fi epilat. Bafta!

| Andreutsa25 a răspuns:

Eu sunt de parere ca un barbat TREBUIE sa aiba par pe picioare, sa fie naturali, sa fie barbati...Chiar daca e la moda acum sa te faci pe picioare nu cred ca e tocmai barbatesc sa stai in fiecare saptamana sa te epilezi, ocupandu-ti timpul cu asa ceva. Banuiesc ca nici vorba de ceara sau epilator, asa ca vei fi nevoit, pentru un aspect placut sa te epilezi cam o data la 3 zile...
Nu stiu, e alegerea ta, dar din punctul meu de vedere e un lucru prea feminin pentru un barbat binewinking