| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ma inrosesc foare repede, mai ales atunci cand am emotii... Ok asta nu ar fi chiar o problema avand in vedere ca multi oameni se inrosesc cand au emotii si e ceva inormal, cred. Dar eu ma inrosesc cateodata fara sa am emotii, pur si simplu. Voua vi se intampla asa? Poate fi ceva grav?

3 răspunsuri:
| YoYo a răspuns:

Nu mi se intampla. Nu e grav.Se spune anormal nu inormal.

| Sweet111 a răspuns:

Eu ma inrosesk repede cind este frig! sau ca si tine cind am emotii dar asta nu e ceva grav! posibil ca esti sensibila! cind eshi de la rece la cald sau invers ti se intimpla sa roshesti! dar credka asa esti tu! nu cred ca a fi o problema! bafta!

| Anonim1045 a răspuns:

Am vrut sa zic "normal". Scuze!