| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Mi-au aparut cosuri pe frunte,am cumparat un fel de crema dar nu mi-au trecut.Vreau o crema,pastile, ceva, un remediu natural. Spuneti-mi cum se numesc pastilele si daca este vreun remediu natural cum este? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa iei pastile doar pentru niste cosuri.Eu folosesc crema de galbenele dupa ce ma spal bine pe fata seara(aplic destul de multa).Imi calmeaza iritatiile si cosurile dupa ce le storc.Cateodata ma mai dau si cu alcool iodat(il cumperi de la farmacie)

2 răspunsuri:
| lulalica a răspuns:

Un remediu natural (singurul care mi-a mers) este Tinctura de Busuioc de la Dacia Plant ( cu extract hidroalcoolic )

| HonneOnna a răspuns:

Incearca ceaiul de tei sau Mibazon