| sweetchocolate a întrebat:

Hey! O colega de-a mea, prietena oarecum, i-a dat nr meu matusei mele ca sa i dea cuiva [ ma rog, asta nu conteaza].
Eu normal nu vorbesc cu ele, si nu trebuia sa aiba nr meu.
Dar fata aia nu stie ca eu i stiu parola de la messenger, si am citit conversatia. I-a spus tot ce spun eu despre ele, adica nu tot, dar i-a spus ca nu vreau sa vorbesc cu ele si etc. I-a spus si ca am avut un iubit, si asta nu trebuia sa stie.

Cu mine la scoala vorbeste de parca ar fi o prietena buna, sta cu mine in banca, dar cu ea pe mess, vorbea de parca ar cunoaste-o de o viata, si era doar o anonima, in plus matusa mea nu e adulta ca sa zic ca a influentat-o intr-un mod, are doar 17 ani.

Si-au dat si nr de telefon, presupun ca sa o intrebe pe fata aia ce zic eu de ele, sau sa ma convinga intr-un fel sau altul sa merg la ele.

Acum nu as vrea sa i spun fetei aleia ca stiu ca a vorbit cu matusa`mea, as vrea sa vad intai daca incearca sa ma,, convinga" adica daca comploteaza cu aia laughing
Stiu ca suna ciudat.

E bine cum intentionez sa fac? laughing

7 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Tu nu vorbesti cu matusa ta dintr-un motiv intemeiat sau nu?
Ai gresit si tu cand ai intrat pe idul fetei respective, dar a gresit si ea oarecum fiindca ti-a tradat increderea. Ce ii vei spune? Cum ai aflat tu de acel complot?
Oricum ar fi, vorbeste cu fata respectiva. Poate a avut intentii bune, poate ca nu... Tu singura trebuie sa iti dai seama ce fel de persoana e prietena ta. happy

Răspuns utilizator avertizat
| maria_7379 a răspuns:

La ce ti-a facut da dar sa nu ti se suie la cap razbunarea te pup

| Ionela78 a răspuns:

Nu am inteles nimic!

Răspuns utilizator avertizat
| Ionela78 a răspuns (pentru sweetchocolate):

A.acum am inteles.Pai ii scrii pe mess(acolo ai mai mult curaj decat fata in fatalaughing)si o intrebice treaba are cu tine? Ce o intereseaza pe ea. spune-i si tu ca stii si tu multe despre ea si poti sa ii zici lui maicasa.trebuie sa o si sperii putin.si ii spui sa isi vada de viata ei daca nu vrea sa aiba probleme! bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca n-are cum sa te razbune...da