| BiancaAndreeaa a întrebat:

Hey! Pentru baieti : Ce va atrage cel mai mult la o fata? Atat fizic cât si atitudinea?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cel mai mult? depinde de ce anume,pentru sex trebuie sa aiba fizic ca sa ma atraga sexual,pentru o relatie aici conteaza caracterul si fizicul desigur,dar parerea mea e ca conteaza cum arati daca esti frumos,popular cauti una frumoasa, populara, daca nu esti atractiv fizic ori cauti una asa ca tine ori o cumperi sa stea cu tine, eu personal cum nu sunt atractiv pentru sexul opus nu imi pot permite sa judec o fata ca nu ma place, dar isi spun ca de cele mai multe ori ma atras caracterul chiar ultima iubire a fost caracter 100%, mi-a placut ca era rea, dura, amuzanta, nu-i pasa de alti, stia ce vrea lucru care e ceva unicat in lumea fetelor, adica eu simpatisez o fata independenta nu dependenta de barbat

| Sociopat a răspuns:

Sa aiba forme si sa fie cinica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar intrebarea asta? Parca sunteti disperate. Nu stiti ce sa va mai puneti in valoare, asa de demodate ati ajuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu fie disperata si dominata de propria imagine...asta ma atrage cel mai mult, draguta

| PsihopatX3 a răspuns:

Să fie sexy... la ambele.