| Love4ever.EU a întrebat:

Hey plss spuneti-mi si mie ce imi trebuie pentru dosarul de admitere...am trecut cls a9a iar dupa repartizare trebuie sa depun dosaru la scoala respectiva... ce contine acel dosar?

Dau fundita:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Si eu sunt in clasa a9a.Pt dosar iti trebuie copie legalizata de pe certificatul de nastere/buletin, cererea de inscriere/adeverinta cu notele obtinute la testarile unice si evaluarea nationala si foaia matricola.SUCCES!

3 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Pentru dosarul cu care trebuie sa te prezinti la liceu iti trebuie:
-cerere de inscriere;
-carte de identitate si certificat de nastere in copii legalizate;
-o adeverinta cu notele si media generala obtinute la tezele unice si cu media generala obtinuta la evaluarea nationala din clasa a8a;
-foaia matricola pentru clasele 5-8 (calculul mediei generale);
-fisa medicala pe care cred ca trebuia sa o iei singura de la cabinetul medical.

| cristina_3322 a răspuns:

Pai iti da diriginta ta fisa medicala. Isi copie dupa certificatul de nastere, asta ar fi trebuit sa o dai de mult la secretariat. iar aia ti`o pun intr-o folie si trebuie sa ti`o dea in perioada asta. si fisa matricola la fel ar trebui sa ti`o dea.

Du-te in fata scolii si te informeaza. sigur trebuie sa fie scris pe vreun geam. vreun anunt ceva.

bafta!

| Nimic special a răspuns:

In cartea care ai pirmito cu liceie scrie la ce trebuie sa contina dosarul.
Dosarul trebuie sa contina : - cerere de incriere
-carte de identitate si certificatul de nastere, in copie legalizata
- adeverinta cu notele si media generala obtinuta la tezele unice si cu media generala obtinuta la evaluarea nat. din clasa a8a
- foaie matricola pentru cls 5-8
- fisa medicala.
Atat!