| nonameXD121314 a întrebat:

Hey prieteni...
ajutati-ma repede
am gasit o fata (n-am mai vb cu ea) si nust cum mam pierdut si nu mai stiu nimica... vreau sa incep o conversatie cu ea...si nust ce sa-i zic
help me plz

Răspuns Câştigător
| MiKiDuTzaEo a răspuns:

Incearca sa fiti prietenii! Si dupa sa ajungeti la altceva. Incearca sa spui [Buna. Salut. Ceao] orice salut! Intreab-o ce face? Si de la un timp ii poti pune intrebari mai noh. Ceva gen relatie! Dar nu o lua din prima! Va crede ca esti dispe. sau ceva de genu asta! Sper ca te-am ajutat :*

10 răspunsuri:
| ThePoet a răspuns:

Intreab-o daca depune icre sub sani.

| svartirhimnar a răspuns:

Întreab-o dacă are bani să-ţi cumpere o carte de gramatică. Ce zici?

| PiinkSmiile a răspuns:

Pai incepe cu un "Salut/Buna!" si dupa intreab-o "Ce faci?" ...etc.
Intreab-o ce-i place, in ce clasa trece, unde isi petrece vacanta. bla, bla.
Gaseste subiecte de discutie!

| nonameXD121314 explică (pentru PiinkSmiile):

happy asta-i faza ca nust ce sa vb cu ea daca n-am mai vazut-o...
faza i ca i prima data cand am ramas fara idei...

| PiinkSmiile a răspuns (pentru nonameXD121314):

Pai gaseste ceva in comun.Nu stiu! Poti sa-i spui ca iti plac pozele ei de pe FB, ca are niste trasaturi frumoase. Poti sa glumesti cu ea.

| nonameXD121314 explică (pentru PiinkSmiile):

Am incercat sa vb cu ea ieri si astazi...dar nust dc nu-mi raspunde

| PiinkSmiile a răspuns (pentru nonameXD121314):

Poate pentru ca nu te cunosate sau nu vrea sa vorbeasca cu tine.Imi pare rau!

| Tequieromuchaco_Alexia_1995 a răspuns:

Pai incepe cu un "Buna" si dupa aia intreab-o Ce face, la ce scoala e ..etc.
Gaseste subiecte de vb si afla lucrurile pe care le aveti in comun happy