| χZαнαяєℓ a întrebat:

Hey! :] Sa trecem la subiect;]. Deci, imi place la nebunie un joc, se numeste mondialMt2 si nu pot sa il downloadez. Imi apare tot o eroare. Tin sa va spun ca nu este de la browser, am incercat pe 3 browsere sa-l descarc si nu mi-a mers. Nici de la windows nu este fiind ca l`am mai descarcat o data pe acesta, dar l-am sters ca m`i s`a furat un cont. In fine sa nu intram in detalii. :] Stiti doar ca nu plecati fara funda :]. :-x

1 răspuns:
| Lex169 a răspuns:

Downloadeaza Client-ul de pe alt site. Daca nici asa nu merge downloadeaz-al de pe alt PC si transfera-l in PC-ul cu pricina.