| RoxyOnTPU a întrebat:

Hey...sunt foarte suparata...am fost cu un baiat 9 luni aprox. da acum ne-am desp. Mi-a mai placut de cineva si am fost mai rece sa zic asa cu prietenul meu.Si asta l-a indepartat si pe el de mine.Si a vrut sa ne despartim.Si acum are prietena si pe mine nu ma mai iubeste.Si acum sunt intr-o mare depresie am o stare oribila. Ce sa fac sa nu mai fiu asa suparata

3 răspunsuri:
| black34white a răspuns:

Buna RoxyOnTPU stii intr-o postura de asta am fost si eu si credma baiatul nu se simte bine deloc chiar daca e cu alta el al vrea mult sa va impacati eu iti garantez big grin nu ai ce sa faci sa nu mai fi suparata doar sa iti ceri scuze ca ai fost asa rece cu el happy ori sa va impacati a doua solutie e mai buna happy altceva nu cred ca ai ce sa faci scuze sad

| PeaceDay a răspuns:

E vina ta, asa ca degeaba regreti acum.

| DDi a răspuns:

Da, sa i spui ce simti. Si daca el nu mai simte la fel, trebuie sa incerci sa treci peste. Nu poti ramane blocata. happy