| ingerash_5860 a întrebat:

Am stat cu un baiat 5 luni jumatate...in acest timp...imi batea apropuri sa ma culc cu el...eu am refuzat...intr-o zii ...ne-am desp... el sa impacat cu fosta prietena... oare a vrut doar sa se culce cu mine? sau adevarata problema am fost eu? va rog am nevoie de rasp...

10 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, acest baiat nu cred ca avea sentimente de iubire fata de tine, daca mereu insista sa faceti sex, inseamna ca nu te-a iubit din pacate, daca te iubea te intelegea, te astepta, era mult mai diferit, in plus daca s-a impacat cu fosta prietena inseamna ca a vrut cu tine doar o aventura, bine ai facut ca l-ai refuzat!

| elena a răspuns:

Felicitari. Ai coloana vertebrala. Lasa-l cu prietena lui, iar tu fii putin mai atenta la "trantorii" care roiesc in jurul tau, nu toti fac miere.

| marsy a răspuns:

Bravo!
nu te merita tongue

ai facut binewinking

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

El avea probleme cu capu' probabil rolling eyes...bine ai facut ca te'ai despartit de el...in plus mai sunt o gramada de baieti in lumea astawinking

| ladybird a răspuns:

Bineinteles ca vroia doar sa se culce cu tine. Eu pe asti i-as castra sa vad ce mai fac dupa aceea?!

| cris82ro a răspuns:

.5 luni si jumatate. timp prea putin sa va cunoastetihappy A intentionat altceva! Bine ca ti-ai dat sema si ai plecat de langa el!tongue

| faranume a răspuns:

Crd ca era un profitor.adica daca nu ai vrut sa culci cu el nu a mai stat cu tine? asta inseamna ca nu te iubea ci doar voia sa te puna lista lui de trofee... acum daca s-a intors la fost prietena ea va dori sa se culce cu el?laughing

| faranume a răspuns:

Crd ca era un profitor..adik daca nu ai vrut sa culci cu el nu a mai stat cu tn?asta inseamna ca nu te iubea ci doar voia sa te puna lista lui de trofee...akm daca s-a intors la fost prietena ea va dori sa se culce cu el?laughing

| romina_7963 a răspuns:

E clar ca. da! Orice baiat care te preseaza sa faci treaba asta desi tu nu vrei, sigur nu urmareste ceva bun.Bravo tie ca nu i - ai cazut in plasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii in ziua de azi doar asta isi doresc. sexul e pe primul plan