| anonim_4396 a întrebat:

Hey :* Sunt pe aici fete care vor sa slabeasca si in momentul asta tin un regim, o dieta ceva si nu prea reusesc sau sunt la inceput? daca da, da-ti-mi un mesaj cu id vostru, si eu sunt la inceput si imi doresc sa slabesc, vreau sa dau sfaturi si sa primesc sfaturi, multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| P3TR3 a răspuns:

Salut..nu trebuia sa te exprimi doar fetelor..pt ca sunt si unii baieti,precum mine de exemplu, care se pricep cat de cat la chestii de genul asta happy
In principal, tot ce trebuie sa stii, e ca nu trebuie sa depasesti mesele principale ale zilei, sa faci sport cel putin 1-1.5 ore pe zi, 30 de minute doar in cazuri exceptionale, si sa nu consumi mancaruri cu multe calorii, mananci salate si fructe si legume happy
da-mi add la petre_puiu daca e ceva. sper ca te'am ajutat! happy