| HappY_5445 a întrebat:

Este cineva dintre voi care a reusit sa slabeasca? daca da, atunci cum? cite kilograme ati avut la inceput si cite aveti acum? dati-mi si mie ceva sfaturi utile ca sa slabesc! =)Mersi anticipat!

1 răspuns:
| jhdvavsfhkegvfrkhegbvr a răspuns:

Da, am slabit eu din greseala. Nu mi-a convenit ceva, am inceput greva foamei. Am avut 60 de kile (m-am cantarit fara bocanci), dupa aia am avut 55 (cu bocanci, au vreo 2 kile, deci am aprox 53). Poti sa incerci si tu metoda, daca chiar vrei, dar [repet] eu am slabit din greseala, ca nu intentionam sa slabesc.