| deeaioanacostache a întrebat:

Hey! Știți ca v.am sp ca am fost cu un băiat 2 sapt si după ne.am despărțit iar acum sunt cu un alt băiat pe care nu il iubesc ..in fine. fostul îmi dăduse block pe fb si aseară m.ia dat nota si părere pe ask " nota 10parere de treaba " apoi l.am întrebat dc nu ma deblochează de pe fb, el a zis ca ma deblocat de mult. i.am dat cerere de prietenie m.ia acceptato si am început sa vb. il interesa f mult relația mea actuala si încerca sa zică lucruri rele despre actualul. i.am zis ca nu țin la asta cu care sunt ac... părea fericit sa știe asta. apoi m.ia trimis un pupic...dar nush ce sa cred. Fiindcă el e cu alta si cred ca a făcut asta in ambiția mea.ce sa fac? Sa ii sp ca il iubesc inca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca amândoi ati actionat din iubire, gelozie si prostie. Se vede ca nu suporta sa te vadă lângă altul. Intreaba-l de iubita lui. Daca tineri in continuare unul la celalalt, nu are rost sa va ascundeti. Cereti-va scuze "iubitilor" falsi, si reveniri la viata voastră.

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Chiar nu te înţeleg, de ce te-ai băgat într-o relaţie când tu nu simţi nimic pentru el? Se vede că facebook-ul ţi-a luat minţile, nu gândeşti limpede. Ăla este la fel cum eşti şi tu dacă şi el este într-o relaţie, dar se dă pe lângă tine.
Dacă îl iubeai nu îţi făceai lipeala cu altul imediat după despărţire, la fel şi în cazul lui.
Nu ai habar ce înseamnă dragostea, degeaba îi spui că îl iubeşti pentru că este o minciună.
Ce să faci? Lasă prostiile şi vezi-ţi de treaba ta!

| T0T a răspuns:

Ai o mare problema cum ti-am mai spus. Bine ca stii sa iti bati joc de oameni. Aveti ambitii atat de tampite, chiar sunteti sub orice critica, amandoi, deci va potriviti de minune.