| TequilaAdam a întrebat:

:3. Stiti cumva cum as putea sa imi fac parul sa creasca mai repede? Daca se poate, evident.M-am tuns scurt si nu imi sta bine si as vrea sa il fac sa creasca.

Răspuns Câştigător
| レクス a răspuns:

Bună!
Uleiul de ricin este foarte bun pentru regenerarea şi creşterea părului.Îl găseşti la farmacie şi nu costă mult.Masează pielea capului, dai cu el la rădăcini şi te speli după aproximativ 2 ore.Foloseşte-l o dată pe saptămână, e suficient.Consumă multe fructe şi legume, ele fiind o sursă de vitamine care ajută la creşterea părului.
Părul creşte cam 12-15 cm pe an. Oricum, ai să vezi ce repede trece timpul şi vei observa cum creşte. Ştiu cum e, mă aflu in aceeaşi situaţie.
Baftă!

1 răspuns:
| pinkystyleツ a răspuns:

Fa-ti un tratament cu ulei de ricin si vitamina A :*!