| Zăpăcita_7844 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film dar nu stiu cum se numeste ...era vorba despre un baiat si o fata care se certau mereu si intr-o zi sa'u dus la un muzeu si au inceput sa se certe in fata unei statui magice care le'a schimbat corpurile, fata era in corpul baiatului si baiatul in corpul fetei.Cine stie cum se numeste filmul? Dau fundita love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

It's a boy girl thing(in pielea altuia) cred ca de asta este vorba.

1 răspuns:
| Daria a răspuns:

Stiu cum se numete:It's a boy girl thing.
happy