| Zăpăcita_7844 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un film dar nu stiu cum se numeste ...era vorba despre un baiat si o fata care se certau mereu si la un momendat si'au schimbat corpurile dar nu stiu cum.Baiatul cu care fata si-a schimbat corpul era cel mai bun prieten al fratelui ei si locuiau in aceeasi camera.Nu mai stiu sigur ce sa intamplt dar stiu ca la sfarsit fratele fetei si'a dat seama ca in corpul surori lui se afla cel mai bun prieten...Cine stie cum se numeste filmul? Dau funda

3 răspunsuri:
| Zăpăcita_7844 explică:

Gata l-am gasit siii se pare ca nu e asa cum mi'l amintem eu love strucklove struck.se numeste She's The Man

| kareena a răspuns:

Poate sa fie "It’s a Boy Girl Thing", dupa descriere seamana

| Ana2003 a răspuns:

Acest film se numeste My girl.