| JessicaJ a întrebat:

Bunahappy Acum 2-3 anii am vazut un film cu niste oamenii care au gasit o camera sau un muzeu abandonat nu stiu exact unde erau un fel de statui care are cand nu te uitai la ele se apropiau si incercau sa te omoare,si atunci au intrat doi,o fata si un baiat ca se le studieze sau sa le distruga numai stiu exact dar au clipit de prea multe ori si "sa'u trezit" inconjurati de statui si de aici numai stiulaughing) Mi'a placut filmul si as vrea sa'l vad din nou, dar numai stiu cum se numeste daca stiti voi va rog ajutati'ma.Merci :d
... Funda

Răspuns Câştigător
| JASMYNA88 a răspuns:

A...era dintr-un serial DOCTOR WHO ii zice la serial si statuile era niste ingeri. li se spune the weeping angels. poate gasesti serialul din doctor who cu ele. si serialul in sine e fainbig grin

| JessicaJ explică (pentru JASMYNA88):

Multumesc,eu credeam ca era un film laughing ...stiu unde sa'l caut, sunt sigura ca o sa'l gasesc :p

| JASMYNA88 a răspuns (pentru JessicaJ):

Cu placere:*