| BlackEyedGirl a întrebat:

Am vazut mai de mult un film, era vorba despre o fratie de fete, iar cei care voiau sa se alature lor trebuia sa doarma o noapte intr-un sicriu, iar o fata care era mai fricoasa a intrat intr-o stare si toate o credeau moarta; au ingropat-o ca sa nu afle ceilalti si apoi se afla ca fata de fapt era in viata, iar fantoma ei nu mai stiu, a posedat corpul unei fete, iar colega de camera a fetei voia si ea sa intre in fratia aia. si lidera era o fata blonda. stie cineva cum se numeste filmul? :*

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Haunting Of Sorority Row (2007),The House On Sorority Row (2009)

4 răspunsuri:
| unknøwn a răspuns:

The haunting of sorority row.

| andreea8stanciu a răspuns:

Nu...tu stii? Pare misto filmul straight face

| BlackEyedGirl explică (pentru andreea8stanciu):

Da, am aflat. se numeste The Haunting Of Sorority Row