| mariacristina_2657 a întrebat:

Ce fel de rochii merg cu conversii? vreau sa port la banchet conversi si nu stiu ce rochie as putea sa port. nu stiu sa merg pe tocuri si nu vreau sa par penibila, de aceea m-am gandit ca ar fi bine sa imi iau niste conversi.

9 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

straight face Nu vreau sa para ca iti critic alegerile, dar mie sincer mi s-ar parea putin aiurea sa mergi cu conversi la banchet. Macar ia-ti balerini. Sau sunt sandalele alea cu talpa intr-una si nu trebuie sa stii sa mergi pe tocuri ca sa le porti.

| YLLL a răspuns:

O fustiţă tutu love struck

| Altu a răspuns:

Incearca niste pantofi cu toc jos daca iei rochie.
Nu prea merge combinatia rochie-conversi la banchet, toata lumea o sa fie cu pantofi.

| paramore a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta f.bine cu o rochita scurta d blugi, dar sa fie un pic mai sport nu stiu dk ma intelegi

| Lilik a răspuns:

O sa fii mult mai penibila cu conversi. daca ai banchet trebuie sa fii eleganta. timpul trece repede si o sa devii femeie. nu poti merge o viata intreaga in tenisi. trebuie sa fii si feminina. mai ales cand e vorba de un banchet, de o nunta, un botez. cauta un pantof cu toc f mic, o sanda ceva ...sau cu talpa intreaga. ai timp sa exersezi mersul pe tocuri. conversii nu sunt pentru ocazii speciale.in nici un caz.

| ATB a răspuns:

E mai complicat dar trebuie sa gasesti ceva rebel si totodata elegant. e cel mai greu ca sa faci ca acest stil de imbracaminte sa fie placut de majoritatea dar cu ceva bun gust poti face sa te admire toti. Cauta pe site-uri de imbracaminte. poti gasi prin comanda la un pret accesibil. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol. ce prosti sunt uni.

Merge sa fi eleganta si cu conversi fetelewinking

| teenpress a răspuns:

Ideea e indrazneata, dar ai primi foarte multe critici pentru ca mergi in conversi la bachet. In fond, conversi sunt tenesi. Niste balerini ar fi foarte comozi, finuti si de bun gust. Balerinii prind intodeauna.

| mariacristina_2657 explică:

Decat sa port balerini sau pantofi cu toc mic mai bine imi iau platforme. m-as descurca cu ele, dar cred ca mai bine as arata in conversi si nu ar trebui sa stau dupa aia o saptamana sa ma recuperez...