| Medeaa a întrebat:

Hey TPU...am auzit despre un serial cu patru tineri/adolesenti(2 fete, 2 baieti) care pana la urma devin cupluri. si fac tot felul de nazbatii... stiti cumva despre ce serial este vb? sau daca nu spuneti-mi alte seriale/filme de genul astabig grin mss:*

3 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Sunt multe de genu oare rebeldelaughing? glm...nu stiuthinking

| Medeaa explică:

Nu, nu e 10 things i hate about youtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu m.am uitat la un serial de genu.erau 2 surori si aman2 isi faceau prieteni.se numeste 10 things i hate about you. sper ca asta e serialu´ la care te refereaihappy