| Aannonimm a întrebat:

Hei TPU, nu stiu daca mai sunt dar vreau filme sau seriale genul lui,,the vampire diaries,twilight, teen wolf,,
Ceva genul acestor filme cu supranatural, dragoste si finaluri fericite.
Daca se poate sa fie din secolul asta(stiti la ce ma refer) adica nu ca filmul,, Dracula,, care e din 1992 vechi, nu imi place genul asta, vreau ceva genul serialelor de mai sus nu conteaza daca e despre varcolaci,vampiri,vrajitoari, fete/baieti Coioti, etc, sau toate la un loc uimiti-ma cu ceva supranatural+romantic( specificati daca e film sau serial) dau funda celui mai bun raspuns si care scrie cele mai multe seriale/filme cu ce am cerut va multumesc! :-D :-P

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, TSC, The Gates, From Dusk Till Dawn: The Series, Bitten (2013),Valemont (miniserie), Midnight, Texas
Filme:Fright Night 2: New Blood (2013),Midnight Son (2011),The Bleeding (2009),Stake Land (2010),The Stakelander (2016),Rufus (2012),The Moth Diaries (2011),Byzantium (2012),Vampire Academy (2014),Cursed (2005),Blood And Chocolate (2007),Wolves (2014)

2 răspunsuri:
| Dianax124 a răspuns:

Witches of East End.

| Moruz_Ioana_2001 a răspuns:

The originals