| Aly359 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul fetelor. Deci ce sa fac ca parul meu sa aiba mai mult volum? Sunt disperata! Am incercat cu sampon pentru volum dar pur si simplu nu are efect crying. Nu mai stiu ce sa fac. Va rog ajutati-ma sad. P. S : nu folosesc balsam

2 răspunsuri:
| Capsunik235 a răspuns:

Incearca Panten pentru vlum si cu balsam si ca sa ai volum tapeaza parul asta iti va da volum Fundoi?

| ZambetStralucitor a răspuns:

Poti incerca acest truc: cand iti pieptani parul, dupa ce ai facut-o normal, sa o faci si invers (adica sa-ti lasi capul pe fata cu parul deasupra si sa-l periezi si asa). Cand vei ridica capul, parul va avea mai ult volumwinking happy