| NuConteazaCineSunt a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru va rog!

Sunt indragostita de un baiat, care e la mine la scoala, dar suntem in clase diferite, avem aceiasi varsta, dar eu sunt in B si el in A. De obicei ne vedeam des, deoarece era vacanta de vara si in fiecare zi ma chema sa ne plimbam eu cu rolele si el cu bicicleta, si cand vroiam sa plec era cam tristsad, sad. Sau cand eu am plecat sa cumpar ceva de la magazin pentru noi doi si mama lui l-a trimis in casa, era pe scari si urca si s-a uitat la mine si a dat din maini in sens de off. Dar nu exista clipa in care sa nu stau cu el si sa nu imi zambeasca, zambea incontinuu, dar din cauza scolii nu ne vedem, doar pe hol si imi face doar din cap daca este cu prietenii sau daca sunt eu cu fetele.De exemplu, azi mergeam acasa cu o fata caruia ii place si ei de el, dar nu e geloasa ca si mie imi place de el sau ceva de genul.Noi l-am vazut, si radeam, apoi eu am insistat sa ne oprim ca sa ne ajunga, dar nu mai venea pentru ca s-a oprit cu prieteniichatterbox iar noi il asteptam[[cu insistenta mea]] ca sa vina nu mai venea si ne-am plictisitwaiting Apoi, dupa vreo 30laughing de secunde de mers, in spatele nostru erau 2 colege, iar in spatele lor era el si eu iar am insistat sa ne oprim.Ne-am oprit si am asteptat pana au ajuns fetele, apoi ne-am pus in grup(am facut un cerc) si vorbeam insa eu nu eram atenta, ma uitam in spate si ma uitam la el si el doar mi-a dat din cap in sens de salut si a zis in soapta incet >salut:" si eu am facut la fel, da e asa de dragut, apoi am plecat cu alta fata care sta langa mine.
Ce ar trebui sa fac?
Va rog, dau funditzz@+FOLOSITOR+INTELGINET+fundita
hai va rog, ajutati-ma
merci muult
e ff dragut merci

Răspuns Câştigător
| Ingerash a răspuns:

Dupa cum se vede si lui ii place de tine dar mi se pare ca e cam timid, eu cred ca ar trebui sai arati mai mult ca il placi, si daca tot nu face el primul pas ar trebui sa iti iei inima in dinti si sa ii spui ca il placi.Succes

2 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Pai tipul e rusinos si tu cam la fel, nu ii prea place sa fie vazut de prieteni ca ii place de o fata pentru ca el inca nu a ajuns la varsta aia sa nu ii pese de ce cred altii, dar de ce nu vorbesti cu el si faci tu primul pas? big grin

| NuConteazaCineSunt explică:

Uitati-va la clipul asta: http://www.youtube.com/watch?v=UO4EAIijIu4&feature=related credeti ca ar trebui sa zic TE IUBESC, inainte sa fie prea tarziu?