| SongElena a întrebat:

Hey TPU.Am nevoie de niste parerei de la voi.Peste putin timp este ziua de nastere a unui bun amic.Face 14 ani.Si habar n-am ce sa-i iausadsad Niste idei de cadou? dau funda la cele mai bunewinking

1 răspuns:
| KKKKiller a răspuns:

Depinde de personalitate:1.I-ai putea lua o pereche de skate shoes,un tricou smecher,poti sa ii iei un joc de consola(daca are)daca nu, de PC (ex joc:Starcraft 2, Skyrim), poti sa ii dai bani sa isi ia ce doreste, poti sa ii faci cinste cu masa in oras.Sunt o gramada de modalitati, dar depinde de caracterul lui. Sper ca am fost de ajutor. Poate imi dai si fundabatting eyelashes