| 123456789qwertuiop a întrebat:

Hey tpu..Am nevoie de voi, sa ma ajutati cu un sfat.Eu sunt a 7 a,de cand eram mica eram fata aia draguta,politicoasa,eleva model.Dar eram grasa si radeau colegii de mine asa ca am dat niste kilograme jos.M-am schimbat atat fizic cat si la comportament,adica acum sunt nu stiu cum sa spun, schimbata..As vrea sa revin la care eram la comportament,dar nu stiu cum,va rog mult sa ma ajutati,poate pare o intrebare fara sens,dar va rog sa ma ajutati, Funda :*

6 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Eu cred ca e imposibil sa revii la vechiul comportament fiindca esti in crestere, in plin proces de maturizare. Deci obligatoriu te schimbi.

| 123456789qwertuiop explică (pentru pufulescu):

Multumesc happy deci spui ca ar trebui sa raman asa cum sunt acum?

| pufulescu a răspuns (pentru 123456789qwertuiop):

Nu stiu cum esti, cum te comporti acum deci nu pot da asemenea sfat! De fapt ce te nemultumeste la felul cum te comporti acum?
Oricum nu te astepta sa redevii fetita model, si daca ai reusi s-ar putea sa descoperi ca nu se mai potriveste acest comportament cu varsta adolescentei.

| 123456789qwertuiop explică (pentru pufulescu):

Pai nu stiu sunt o fire buna, dar daca cineva se ia de mine ii raspund, atunci stateam si inghiteam...

| pufulescu a răspuns (pentru 123456789qwertuiop):

E foarte bine ceea ce faci, nu e normal sa suporti jignirile sau " intepaturile " celorlalti fara sa cracnesti :-)

| 123456789qwertuiop explică (pentru pufulescu):

Mersi happy