| robby212 a întrebat:

Am o intrebare, ce tableta, cu functionare pe iOS, imi recomandati? Ipad 3? Ipad 4? Sau sa astept sa vad urmatorul Ipad Mini? Voi ce ati recomanda? Cei care raspund ar fi bine sa aiba experienta in aceste lucruri...

Dau funda si vot!

3 răspunsuri:
| robertpaul a răspuns:

Salut.Eu ti-as recomanda sa mai astepti, sa se ieftineasca.Intre timp ti-as sugera sa cauti pe forumuri detalii si raspunsuri pro si contra.Si eu mi-am cumparat in 2007 Nokia n95 cand a aparut si m-a costa 459 de euro.Acum l-am gasit pe net, in 100 de roni.Stiu ca e greu sa ai rabdare, dar in vremea asta de criza este mai bine sa cugeti inainte de 3 ori inainte de a cumpara ceva.Tu decizi, sunt banii tai laughing noroc

| robby212 explică (pentru robertpaul):

Stiu, cum apare unul, scad preturile, dar, parca, totusi, nas astepta atat, nu stiu ce sa zic, la ce pret zici tu ca ar merita sa iau una?

| robertpaul a răspuns (pentru robby212):

Nu le am cu tabletele ca n-am avut niciodata si nici nu as cumpara decat dupa ce as cauta pro si contra raspunsuri si pareri, pentru a nu observa mai tarziu, ca pentru functia cutare trebuia sa-l iau pe celalalt etc., intelegi.Gusturile nu se discuta.Iti poti cumpara ceea ce doresti, eu ti-am dat doar un sfat. Daca iti permiti, cumparati ceea ce-ti doresti.Si eu cand lucram in Italia, imi cumparam tot ceea ce voiam, acum nu mai pot.salut