| KittyBeyb14 a întrebat:

am primit o intrebare pe ask.fm, am raspuns dar la cateva minute s-a sters fara niciun motiv. Nu erau injuraturi sau poze indecente ci un raspuns normal... stiti ce se intampla?

1 răspuns:
| smartlollipop a răspuns:

Poate ai apasat din greseala pe ceva si nu s-a salvat sau ai dat (tot din greseala) pe stergere. Sau in cel mai rau caz, cineva iti stie parola si iti sterge raspunsuri sau intrebari. Mai verifica si vezi daca iti mai lipseste ceva.