| XLittleGirlX a întrebat:

Am si eu o intrebare mica! As vrea sa stiu si eu daca sunt reprezentant AVON imi aduce ei catalogul acasa? Si as mai vrea sa stiu cum pot da comanda pentru produse!

Si de fapt au fost 2 intrebari!

Funda + Vot

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Catalogul vine o dată cu comanda sau îți trimite coordonatoarea, și asta dacă îi ceri.
Îți faci cont la ei pe site și urmezi pașii de acolo, cere sfatul persoanei care te-a înscris. Este de datoria ei să te lumineze că doar mai ia niște bani din comanda ta plasată!
Pa, pa.

| diana_6879 a răspuns:

Da iti aduce mai multe cataloage impreuna cu comanda iar comanda poti sa o pui tu personal pe internet pe site-ul taui personal pe care o sa il ai daca te faci reprezentant sau poti sa ii spui celei sau celui care te-a facut reprezentant sa puna el sau ea comanda pana te inveti si tu. FUNDA?