| anonim_4396 a întrebat:

Hey! sunt reprezentant avon si as vrea sa dau o comanda, insa nu stiu sigur daca dau acum comanda din C11, ce fel de cataloage imi vor trimite? din ce campanie? sau poate e mai bine, sa astept pana pe 17 cand expira catalogul? voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Diiiaaa a răspuns:

Sallut!

Și eu sunt reprezentant Avon.
Păi indiferent de ziua în care faci comanda îți vor veni cataloagele pentru C12 și un catalog pentru C13.

Dar de ce să nu aștepți până pe 17?
Adică nu ai nimic de pierdut;-)

3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Daca plasezi comanda in campania 11 in colet iti va veni catalog de campania 12 si campania viitoare 13

daca nu plasezi comanda, cand ai plasato pe cea din 10 ti-a venit si campania 12 nu?

daca nici asta nu ai facut roaga-ti coordonatorul sa iti trimita un catalog

daca mai ai intrebari te rog sa m-i le adresezi
ori pe mess : id bia_coolgirl94
ori printr-un comentariu pe blogul meu :

http://avon-romania1.blogspot.com/

| Dianaaa1997 a răspuns:

Buna! Si eu sunt reprezentant la avon big grin orice comanda dai in orice zi in C11 iti vor veni cataloagele pentru C12. :*

| Mada_7823 a răspuns:

Da add la id-ul meu :madamaria89, si eu sunt reprezentant si as putea sa te ajut!