| anonim_4396 a întrebat:

:*:* am si eu o problemaa..Recent iubitul meu..cu care am stat 1 luna jumate mi-a zis ca are nevoie de o pauza..De atunci a trecut o saptamana.L.am mai sunat..la scoala vorbim..glumim..e totul ok dar l.am vazut cu o fata.o tinea in brate.Am intrebat mai multe persoane daca e ceva intre ei si toti mi.au raspuns ca nu..acum nu stiu ce sa cred.Aaa si inca ceva..eu,inca fiind atrasa de el am incercat sa il sarut.iar el si.a intors capul sad iar cand l.am intrebat de ce a zis ca mai vrea sa ramanem prieteni si i.am zis sa se uite in ochii mei si sa imi spuna ca nu mai tine la mine si a zis ca nu poate..deci inca mai tine..cred :-

Răspuns Câştigător
| Comandorul a răspuns:

Semnalul este destul de clar zic eu. Baiatul probabil nu doreste o relatie de lunga durata, si tocmai de aceea se comporta asa. Dar, fiind lipsit de orice nuanta de compasiune, nu are nici curajul sa-ti zica in fata ce simte si ce doreste, preferand sa-si bata joc de sentimentele tale.

Sfatul meu ar fi sa pui piciorul in prag si sa pui capat oricarei urme de relatie ramasa. Altfel nu iti vei face decat sa-ti faci inima rea, sa speri intr-o vaga sansa de impacare. Este bine sa fii tare in momente ca astea, si sa mergi mai departe. Baieti tot exista, deci nu trebuie sa disperi.

| GeutzzaaTha a răspuns (pentru Comandorul):

La faza cu relatia de lunga durata...Inca de la inceput a zis ca vrea o rel lunga.dar nu stiu..cred k ai dreptate...o sa trec peste big grin si stiu ca exista si baieti buni big grin

1 răspuns: