| mynna27 a întrebat:

Hey TPU...as dori cateva descrieri pentru pozele de pe hi5

cele m-ai faine primesc fundita

:d:d:d

Răspuns Câştigător
| Csillush a răspuns:

E mult fum unde sunt eu acum E multa ceata si nu e tutun E acelasi lucru interzis da bun Daca-r fi legal ar fi banal ceea ce spun

#Spun tot ce`mi trece prin cap Petrec, fac tot ce vreau spune`mi U secrete noi! chiar crezi ca-mi pasa? iubesc, zambesc din nou e tot ce conteaza

Şi mi. a zis că. i tot ca mine, dar după rău vine bine, după nori zile senine

nu suntem cum am vrea sa fim, si cand te gandesti ca asteptam in viata sa murim.

Tot ce'i adevarat vine putin cate putinnn love struck

Nu ma intreb de ce visez, ci de ce doar realitatea'i cruda?straight face

Nu stau sa ma gandesc la ce`a fost. Dac`am facut bine sau prost!

E o dorinţă… ceva realizat, e o schimbare dacă nu ai observat.

Ce-ti doresti iti iei, ce nu-ti aperi pierzi. Ce nu vrei cu adevarat nu ai, ce iubesti nu dai~!

ti-a zis ca ea nu-i la fel ca celelalte. ti-a zis ca poate intr-o zi o sa iti arate~

daca e bine sau e rau, chiar daca e greu nu o sa cedam

In caz ca te duci in jos te-ajut sa te ridici

Amintirile raman indiferent de ce.ar urma.

Din bucurii si din tristeti, din tot ce-a fost sa nu regreti~

'Si stii ca, te iubesc oricum ar fi oricum'.

Ce am vrut, ce am avut...Sau ce n-am avut...Cu toate ca am vrut! Prin cate am trecut, si totusi am stiut sa zambesc unui nou inceput.happy

Schimba. ti viata nu lasa, sa te schimbe pe tine viata happy!

Dintr-o lume nebuna apari tu imi intinzi o mana si zambesti deja simt ca-i o lume mai buna~

Pot sa trec printr-o viata de cosmar daca traiesc o clipa, un vis.

Nici daca s-ar putea, eu nu m-as schimba!

Nu sunt cine par, stii, eu am ceva belele

Ai cazut - te'ai ridicat - inveti noi moduri sa te scuturi.Inveti sa te bucuri mai des si fara ajutor

Nu ma tine minte, uita ca am stat vreodata de vorba.Arunca pozele cu mine sa nu-ti fie dor!

Nu exista cai gresite, doar drumuri alese prost. Nu exista "nu pot", doar "nu vad nici-un rost".

O sa urc, o sa cad, o sa pic, ma ridichappy

Nu e garantat dar totusi e posibil sa-ti treaca, si daca nu e placut totusi e posibil sa-ti placa!

niciodata sa nu'ncerci sa'ntelegi ce e ïn capul altora!happy

Dar te ridici, Chiar daca timpul lasa cicatrici!

Ce dracu inveti, in viata-s multe cai gresite, ai grija pe care te-ndrepti.

E atat de simplu, da' lucrurile cele mai simple sunt cele mai grele. happy

Ca orice basm, incepe cu "a fost odata"happy

Ca cica visele se sting de parca le scoti din priza...

Ce fac e pura fictiune./Exact ca tipu` ala rau de tot din filmele de actiune.

Ai cazut, te-ai ridicat, inveti noi moduri sa te scuturi/Inveti sa te bucuri mai des si fara ajutor

O, tu, frumoasa din padurea adormita,/Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de-o vita?!

Eu nu tin cont c'afara ploua, ca'i zapada sau roua/Mie nu'mi strica vremea starile cum vi se intampla voua.

M-am saturat sa te lovesc cu vorbe, si ma chinui sa tac!

Ok! Tai-o! Pleaca! Cara-te! Dispari! Zbori! Sterge-o! Calc-o! Evapora-te! Mori! Da-ti foc, fa-te scrum, Arzi in culori! Stinge-te si sufla-te singura, Ca-mi dai fiori! Nu poti sa zbori? Insista!

"Scriu aceste randuri fiindca n`am putut sa plang/Sa nu risipesc ce nu mai pot in mine sa strang"

3 răspunsuri:
| RoseNightmare a răspuns:

-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.

-Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata...Devine transparenta.

-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut...

-Oh all I ever wanted, was to see you smiling

-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie, iar prezentul trece zi cu zi.;-<

-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.

-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt! love struck

-Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.

-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri. love struck

- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise!

-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu primul pas. Imi zambesti cand te privesc si stii ca ma faci sa te doresc. day dreaming

-Nu sunt perfecta.Sunt doar cum mi-am dorit intotdeaua sa fiu. smug

-Nu'mi pasa ce vine.Traiesc acum.Nu pentru ce va fi maine.

-As fi renuntat la tot pentru tine! Tu ai renuntat la tot, dar si la mine.

-Ai facut lucruri pe care. poate acum le regreti. Dar daca nu inveti din greseli o sa le repeti.

-Si tine minte. Lovesc prin fapte, nu prin cuvinte.

-Am invatat sa iubesc un prostlove struck

-Vorbeşte mult, e stresantă, râde întruna şi fără motiv. Prin felul ei de a fi te face sa o adori. day dreaming

-I am not single, I'm romantically challenged.

- I’m smiling, but you noticed that i’m not fine…

-O privire a fost de ajuns ca sa te simt ca ma inseli.Asa cum in privirea ta se vede clar ca disperi.

-Ca sa fii fericita iti trebuie putine lucruri! Important e sa le ai! Iar eu le amlove struck

-Vreau ce e al meu sa fie doar al meu. Nimeni sa nu iubeasca ce iubesc eu

-Ma-ntreb: te-a durut? Sau poate acum ti-e mai bine?

-Esti mereu pe langa si cred ca n`are rost sa te mai astept. Te maturizezi prea greu...si stii ca nu sunt ma'ta sa te iert mereu!

-Fetele nebune nu se vor schimba, vor ramane aceleasi! :X

-Iubitu' meu se respecta. are langa el blonda perfectalove struck(daca esti blonda)

-Nu te vreau` in viata mea. ai avut sansa ta.De ajuns cu bla bla bla!

-Nu arunc cuvinte inainte.Ca lucrurile ce se simt, nu se spun prin cuvinte`!•

-Traiesc intr-o lume perfecta. Fiecare produs are`o eticheta.

-Nu mai visa frumos, realitatea este rece

| anaisu a răspuns:

Visez cu ochii deschisi la o lume mai buna Ramane doar visul ca lumea toata e nebuna. E un cosmar.In mintea mea altă lume mi creez.Viata merge inainte dar continui sa visezsad.

Dau rime coerente. Te ard la sentimente. Tsi se pare un miraj. Fac ce fac si te scot din peisaj

Merg incet inspir talent c-am venit din occident ca sa strig in gura mare"copia" n-are valoare!

Asta-s eu si n-ai ce face…. mami alta nu mai face

♥ Plina de Idei pentru o iesire din Banal, acea Copila cu Acel Ceva Special... Buna sau Rea, Dulce sau Amara, raman ORIGINALA"♥"

•E doar o fata cat se poate de obisnuita. Care nu are nimic prea special. Are zile in care arata ca naiba. Si zile cand arata fenomenaL.[:X]"•]"

Tocuri inalte, parul lasat pe spate.Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina. Daca nu esti atent ramaï fara un cent.

[♥]Spui ca sunt fitoasa. Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

| Chriistiinex a răspuns:

Ff frumoase statusurile