| glamorous_1579 a întrebat:

Cine imi poate da si mie niste descrieri faine pentru pozele de pe hi5...batting eyelashes

2 răspunsuri:
| pinkdark a răspuns:

Buna daca iti plac da-mi funda te log.mersi

Tataa si a dorit baiat Dumnezeu Ia dat o fataa cu sangee recee, niciun baiat nu o intrecee

au fost zile noptzi tzigari sticle poze lacrimi si diverse tentative

Nu mai baga texte d`astea. Uita`te putin la mine.Stiu ca te doare cand ma privesti din departare. Uite ce`ai pierdut.si acum te pup de ramas bun! Pe zi ce trece.Tot mai bine`mi merge

She opreste, te ametzeste, iti zambeste, ma omoara, ma priveste, se lasha p spate doar de la jumathe va intrece p toate

ochi caprui fura inima oricui asa cum privirea ta a furat inima mea

tHaLeNtHu mEO e uNiKaTh ShY de TaRFe iNvIdIaT voi aTi vReA Sa fItZi ca mEnE Dar NooH iNcErCaTzI ca nu Va tIne

aHh! pwPaMai P3 gURiTzZa Ca Sa fYm pEr3cHe FiTzZa.Eu Am bUZ3 cRiMiNaL3 Kn3 Ma SarUTa M0Ar3 uN BaIAt M-a sArUtAt 7 zIl3 A oFtAt

Sunt o Fata smecheryza si stiu sa ma fac iubitha hai sa facem o-ncercare sa vedem care pe care

Voi radeti de mine ca sunt diferita, eu rad de voi ca sunteti la fel

Treci Peste El. Renuntza la Suspine, Ca El sunt Multi Insa Ca Tine Putine El a fost de vina Ca de Fiecare Data, Deci Inceteaza Fata sa te mai simti Vinovata!

Asta-s eu si nu ai ce imi face
mami alta nu mai face.

Pe ecran da foarte bine
O princess asa ca mine!

[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo beeeeeep`[♥"

niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu ridica doar degetu` mijlociu

Stilu` face senzatie Mitul este` doar o atractie` Stropul iubirii` s`a dus Parola` este` : te-am sedus!

Dau rime coerente. Te ard la sentimente. Tsi se pare un miraj. Fac ce fac si te scot din peisaj

Va veni o data vremea cand in urma vei privi. ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii. dar trecutul se ascunde, nu mai vine NICIODATA numai amintirea spune ca. Asa a fost o data!

Din tot ceea ce-ti daruieste viata, pastreaza intotdeauna ceea ce iubesti cu adevarat si atunci vei sti ca inseamna fericirea

se zice ca in viata te indragostesti o singura data cu adevarat

lasa ploaia sa treaca.ingerii sa planga pentru ultima data

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp zambeste si e dulce

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme.tot as glumi! pentru ca stii viata e grea si lumea e rea cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa.

• Sch|mBa` tot RaUl |n B|ne, ch` Sh eO` m`Am Sch|mBat Pt. Tn!love struck

"uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece

cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan'la urma tot la tine vine...asa ca ai grija de el ca la tine'n inima nimeni nu-i la fel

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni.

Si cand te suna o arzi gen:"Ce pot sa mai fac stapane? " Si maine tu inca speri sa va impacatzi. E ca un drog si nu numai tu te'ai intoxicat.

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...

Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea

dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi

SenZatsSia`e uniCaa`, do0za de risSc e miCca`. ViCiul meu impliCaa`doar placeRe si DependEntsSa psihiCaa`love struck

"Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata

"Aud v0cea de deasupra mea. Spunându. mi că nu eşti bun pentru mine. Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google avtare.ro.