| IIIx333III a întrebat:

As dori sa imi dati niste statusuri frumoase, care sa se potriveasca cu situatia mea. M-am despartit de fostul meu iubit de 2 luni, l-am iubit mult, mi-as fi dat viata pentru el, inca il iubesc. Acum o saptamana am aflat ca ma insela cu 2 saptamani inainte sa ne despartim. Ea l-a parasit. Iar el acum ma crede o copila, si nu ii mai place de mine. Eu inca il iubesc, dar vreau sa trec peste!

Răspuns Câştigător
| Larysa13 a răspuns:

~Nu stau in atentia tha` ca are cine` sa ma bage in seama happy
~Nu incerca sa i minti ca "ea" e doar o oarecare happy Cand ei stiu ca amintirea ei inca te mai doare!
~~-> ♥ Pentru ea el eclipsa mereu orice alt baiat Caci vedea in el un suflet sincer si devodat Il facea sa rada in cel mai trist moment``` L-a facut sa prinda viata cand privea absent
~~Si tine`mi bine minte numele, ca s`ar putea sa-l auzi prin toate partile, si n`ai sa uiti niciodata ca ai fost cu mine, du`te dra*u.de la mine pentru tinephbbbbt
~~Il sun:] trimit` mesajsad nu`mi raspunde sad! Ma gandesc ca poate e telefonul nu-l aude `'_Trebuie sa renunts`;\Nu mai e Qm a fost;-( Sterg nr ////dar nr il stiu pe de rost "
~~_[kiss]. RaTeZi cE`i BoOn ItZi sPoOn:->FaNtEzIiLe tHaLe sE PrEfAk iN ScRuM Acum laughing E K Un jOk tongue /PaNa La fInAl O Sa cEdEzIbig grinbig grinSuNt mai pUtErNiKa Decat tine:X___VrEi sAh’ vEzI?laughing.[kiss]
~~Tu wrei sa dau reloade insa iti dau ignore
~~Am plecat cand m`ai gonitphbbbbt deci nu ai de ce sa regreti```m ai chemat```si am venit````acum sa stii la ce sa te asteptilaughing))
Spui ca`i pustoaica` si nu`ti plc`asa...dar asa cum e ea` ti-a furat inima.cat vrei tu sa pari de Gig0lO.cand ii vezi ochisorii iti piere chefu` de`a face misto
~~„Si daca el nu o sa-ti mai zica "Noapte buna!" si daca nici pe strada nu o sa-ti mai zica "Buna!" ai prietene care te suna sa-ti zica: "Fata, esti de 1000 de ori mai buna"love struck"
~~Maine stiu ca e ultima zisad Mi`e greu sa cred ca ne vom despartsii`: ( Spui ca ti` s`a luat sa ma mai vezi```Nu cred, si tie iti este greu sa ma pierzi!
~~Parfumul meu pe bluza ta

Stilul meu in mintea ta

Vei cauta privirea mea

In orice "ea" din viata ta

~~Si nu o sa ma mai daruiesc nimanui cum am facut-o cu tine...Nici nu recunosti modul in care m-ai lovit, nu-i asa? Va fi nevoie de un miracol sa ma aduci inapoi si este doar vina ta "~
~~A fost fetita pe `care mereu ai vrut-o```A fost fetita care`a schimbat tot la tine```Si daca`ceea ce vezi ```Nu the multumeste ``Nu cauta in ea ceea ce nu`este
~~Invat sa las sa plece pe cei care nu mai vor sa ramana.Invatz ca iubirea adevarata se intoarce de una singura.
~~Daca ai sa` vezi vreodata realitatea, am acelasi nr de telef0n...Nu ma suna insa la miezuu` noptii` ca altadata, s`ar putea s` nu` mai fiuu` singura.
~~Incerci sa pari bagabont dar pe interior esti mai sensibil decat mine```te ador!
~~Poate ca te`alintam poate ca te iubeam, poate ca m`am schimbat poate m`am saturat, poate ca-mi ceri cam mult.poate nu vreau s`aud, poate ca mi`e de`ajuns. poate ce a fost s`a dus
~~Si tine minte ___ o fata loveste prin fapte. nu prin cuvinte
~~Nu mai esti la fel de`aia mai pierdut. daca tot te schimbi, schimbate cum erai la inceput poate doar asa iti vei aminti clipele frumoase.visele ce nu se uita niciodata.
~~Te doare cand vezi ca nu'mi pasa.si iti zic mereu.nu mai conteaza. lasa oh go on
~~Poate motivu` ptk care ne uram.este ca nu suportam faptul ca ne iubim
~~Oare. Fara ea ai fii la fel? Da oare. Fara ea te`ai simti altfel? Caci daca e departe, nu te mai simti intreg. Spui : " Pune-o intr-o mie de fete ca tot pe ea 0 aleg " `!; x
~~Nu te vreau pe tine, cel de azi, cel schimbat```vreau inapoi baiatul ala caruia o data i-a pasat!
~~•As vrea sa te mai Cred Cand imi Sp Ca ma Iubesti, as Vrea sa Cred in tine, dar sunt doar Cuvinte, de Care, Crede`ma m`am Saturat•
~~Te rog frumos să taci şi să nu mai aberezi, că de la o vreme începi să mă stresezi```aşa că te rog frumos cu mine nu mai ai ce discuta, de azi înainte tu nu mai faci parte din viaţa mea!love struck
~~Mereu îmi reproşezi că sunt indiferentă. dar oare uiţi că tu m-ai învăţat să fiu aşa? big grin
~~ » " Am visat prea mult ce nu trebuia happy am vrut prea mult ce nu trebuia sad acum toti sunt fericiti :d iar eu plang printre zambete si rasete
~~ » " Mai bine mor pentru ceva, decat sa traiesc degeaba "
~~ PoZeLe Q MiNe.StIu K TiE Nu`Ti FaC BiNe.Pe AsCuNs Cand Le PrIvEsTi.MaI RaU TuH` Te AmAgEsTi
~~"Nu Sunt FrUmOaSa.NiCi FiTzOaSa.Am si Eu TaLenTu `MeU.SuNt Doar DuLcE, PoAtE, PrEa DuLcE Pt tine, Nu Ma LaUd Q nimic.DoAr Ity zIc
~~UiTa ca Ai Fost CandVa Viata Si SufLetu Meu, UiTa CliPele cu mine, UiTa Si SaRuTu` Meu.ViaTsa Mea Nu e Usa Tah Ca Sa IeSi Sa InTri Cand Vrei Tu In Ea"
~~"!~~ Tu Ca MinE nu Mai GaseJty; Eu Ca tIne numai Caut
~~ Nu plange, vyatsa merge inaynte Itsy vey gasy alta ca sa ma scotsy dyn mynte De vyna suntem aman2 nycyunuya nu iy e bine da pot tray sh` fara tine sad
~~Dc sa plang? Suflete sh` zambete pot si eu sa frang
~~ Ma crezy o fyguranta o typa importanta Da te insely prea tare Aparentsele sunt inselatoare:XCaracteru tau infect ma provoaka sa`tsy dau jet! :
~~ ♦Te uiti ca Fraierul in trecut. Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare straight faceProst|:!laughing)
~~♦Pentru Un Moment_Am Crezut Ca Ma Vei Distruge ~ Dar Uite`ma Acum Sunt Tare Si Chiar Foarte dulce "
~~♦Nu suporti cand ma vezi vorbind cu altu` Simti cum pulsul iar iti creste ``Nu mai ai ce sa repari
~~» • mereu vei cauta la ea ceea ce adorai la mine candva •?-+ •»
~~ »Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine``` Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fost cel care ne-a indepartat. «?
~~? || Baby`` nu uita + sh iarta greu _ sentimentele nu Se sterg rapid din SufletuL meu!? =x?"
~~↑`Tε iubεs¢`♥ daя nu`тi pasă phbbbbt Mi`ε doя dε тinε`♥ daя nu тε inтεяεsεază :p`Tε doaяε`n p*lă`╧ dε¢i lasă `☺`¬
~~ ↑`Poaтε nu sunт la fel dε fяumi ¢a εa`╧ Poaтε nu şтiu să fa¢ ¢ε fa¢ε εa```Daя ¢ε fa¢ εu şтii doaя тu♥ ¢ε fa¢ε εa şтiε тoт oяaşu`☺`¬

Sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| BetterThanDrugs a răspuns:

Nu stiu cum o să trec peste baby... fără să-mi pese `

Un moment mai greu...o perioadă nefastă. Poate mai putem salva ceva din relatia noastră.

Te gandesti mereu la el, esti cu telefonul in mana, a trecut aproape o luna.si el tot nu sunasad

O poză cu noi trăieste in amintiri. Mi-e dor să te intorc, să te iubesc din priviri.

Si acum ma gandesc numai la noi. Au trecut de mult vremurile in doi

Incerci sa-i uiti imaginea desi iti lipseste, sa auzi vocea care iti spunea ca te iubeste.

Mai bine mă ucid in lacrimi si tristete. Decat să mă omori cu gandul, să nu-ti pese.

Acum vorbesc de noi. Si uită-te in trecut si nu ne vezi pe amandoi.

Asa ca zic hai du-te. esti liber sa pleci.Pleaca unde vrei sper sa nu te intorci in veci. :]

Și te dărâmi singură încercând să te ridici, când îl vezi în fața ta. simți că pici.

Și te gândești că nu poți fi acolo, și doare, că ai vrea asta dar nu ai ce să faci și plângi în continuare.

| BetterThanDrugs a răspuns:

"ieri ma iubeai astazi ma urasti"

Era seara putin trecut de ora noua, afara deja incepuse sa ploua ea vroia sa vina sa'l mai vada, dar el mintind ii zise ca are alta treaba...

Dragostea nu e asa, trebuie sa crezi cu toata inima ta...Nu voi mai privi inapoi, doar eu am crezut in noi!

Stiu asta...Ti-e dor de el si chiar daca ti-ai promis ca-l vei uita, nu reusesti...

Ieri eram impreuna azi esti cu alta de mana

| ad33 a răspuns:

Il ubesck dar prostu nusi da seama.:d

| ZânaMăseluţă a răspuns:

Uite o idee:

Sufar, te iubesc, vreau sa ne casatorim sa avem multi copii, sa stau acasa sa-ti gatesc. Sunt destul de matura? Chiar nu stii ce pierzi. Te iubesc mult de tot.

Asta, ori ai putea sa nu pui niciun status si sa iesi la suc, prajitura sau orice altceva vrei, cu alti baieti si sa treci peste pentru ca tipul ala e naspa. Vei gasi altul mai bun. Are balta pesti.