| Ioana20002 a întrebat:

As vrea sa incep un vlog pe youtube, dar nu stiu despre ce ar putea fi! M-ati putea ajuta sa hotarasc subiectul lui, va roog! (Celui mai original raspuns ii dau fundita)
P.S. Sper sa am ales corect categoria

Răspuns Câştigător
| Crainstorm20 a răspuns:

Viata Ta ( Daca o ai foarte interesanta)
Lumea din ziua de azi
Trucuri care se pot face in viata reala
Arta ( care au legatura, desene, schite)
Gaming
Glume

ETC...
big grin

2 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Ar putea fi despre lipsa de creativitate a tinerilor din ziua de astazi. pari a fi experta.

| Adry15 a răspuns:

Pai ce iti place tie sa faci. Niciodata nu vei putea face un canal de gaming daca n-ai jucat in viata ta un joc video, la fel si in cazul unui vlog de beauty, nu-l poti face daca nu ai folosit in viata ta make-up.
Poti vorbi despre pasiunile tale, impartaseste oamenilor ceea ce gandesti. Poti face challenge-uri, te poti raporta la diferite site-uri, daca le-ai folosit, ce parere ai despre ele.
Personal, imi plac youtuberii care fac mai multe chestii big grin
P.S-O sa ai si haterii, trebuie sa fi constienta ca nu toti te vor adora, dar asta e alta povestewinking