| EchoDemon a întrebat:

Nu stiu daca am ales categoria buna. Ce as putea sa fac cand ma plictisesc? Eu ma plictisesc foarte repede si vreau ceva interesant de facut.
Funda celui mai interesant raspuns.

Răspuns Câştigător
| AnimalLover02 a răspuns:

Buna Denisa! Atunci cand te plictisesti incearca sa faci lucruri creative.
Uite niste activitati care te pot ajuta si iti poti dezvolta si alte activitati din ele:
1.Personealizeaza-ti obiectele(deseneaza-le lipeste scilpici pe ele abtibilde)
2.Deseneza
3.Vorbeste cu prietenii
4.Du-te pe afara cu prietenii
5.Fa sport
6.Stai la casa asa ca joaca-te cu animalele tale
7. Uita-te la TV
8.Hai la mine sa te joci cu hamsteru` cand iti trece febra laughing)
9.Citeste o carte
10.Tricoteaza
11.Convinge-ti mama sa-ti ia un hamster laughing
12.Fa chestii de genu` cum am facut eu ieri cand ai venit la mine...

FUNDA? :*

3 răspunsuri:
| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Denisa! Citeste! E modalitatea perfecta de a petrece timpul liber, de a te relaxa, de a afla lucruri noi, de a-ti imbogati vocabularul si cultura generala. Citeste cat de mult poti, romane clasice, moderne, de dragoste, de aventuri, istorice, de capa si spada, psihologice, politiste, horror, SF, carti de dezvoltare persoanala... Alte idei de peterece placuta a timpului liber ar fi sa asculti muzica, sa iesi cu prietenii la o plimbare, la o terasa ori la un concert, sa faci voluntariat intr-un ONG, sa mergi la cumpaturi sau sa vizionezi filme. O seara frumoasa iti urez!

| EchoDemon explică (pentru Cameliapantiru):

Chiar daca nu ti-am dat tie funda, si raspunsul tau ma ajuta!

| Cameliapantiru a răspuns (pentru EchoDemon):

Ma bucur ca te-am ajutat! E ok, nu raspund pentru a obtine funda! Pa-pa!