| claudiaclau a întrebat:

Hey TPU
as vrea sa stiu daca si luat cineva vreodata haine sau incaltaminte de pe site-ul miniprix.Intrebarea mea ar fi: poate sa vina comanda si in weekend? de ex eu am dat comanda joi seara si am citit undeva ca dupa ce iti trimit ei cele 2 mailuri de confirmare vine cam in 2-3 zile...si se potrivesc marimile? eu mi-am facut comanda la niste sandale...plss spuneti-mi cat mai repede!
Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Nu am facut eu, dar a facut o colega si i'a venit comanda cam in 3-4 zile lucratoare,deci pe marti miercuri cred ca o sa vina. Si cat despre marimi, ea le'a comandat mai mici, dar era vorba de haine nu de pantofiori. Sper ca la tine sa se potriveasca si sa fii multumita de ele.
Multa bafta :*