| claudiaclau a întrebat:

HEY...si-a luat cineva vreodata haine sau incaltaminte de pe site-ul miniprix? As vrea sa stiu daca sunt de calitate incaltamintele.as vrea sa-mi iau o pereche de sandale... ce parere aveti? un sfat va >rog. si in cat timp vine comanda?

Dau fundita' la cel mai bun raspunswinking

2 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

Comanda vine in 4, 5 zile (asa a venit la mine
Au o calitate buna zic eu.dar nu recomand sa iti iei de site-uri
1.nu iti vin bine
2.Primesti alte produse
3.Etc laughing :*

| dadaye a răspuns:

Nu fac reclama, dar, sincer, de ani buni imi cumpar hainele de la MiniPrix si sunt super multumit happy
Dat fiind faptul ca stau in capitala, am la discretie cel putin trei magazine pe care le vizitez frecvent, cel din Militari, cel din Otopeni si cel din Victoriei, mai rar cel din Romana, datorita faptului ca acolo se sta mai aiurea cu locurile de parcare.
Recomand produsele de acolo oricui, unde pai poui ca sunt de multe ori si la preturi cu mult sub nivelul unui SH mai acatariiwinking.
Celor ce le-am recomandat cumpararea on-linde de la ei s-au aratat incantati de achizitiile facute si de calitatea serviciilor happy
Bafta happy