| claudiaclau a întrebat:

Buna TPU...este cineva care si-a cumparat vreodata haine sau incaltaminte de pe miniprix?

Daca da, spuneti-mi si mie in cat timp vine comanda, daca va-ti cumparat incaltaminte cum vi s-a parut?

2 răspunsuri:
| toxik_9386 a răspuns:

Sunt foarte bune hainele si incaltamintea de acolo daca sti ce sa alegi... eu am fost la ei in magazin in ct si am nimerit cateva haine berschk, h&m, jennyfer si pull and bear,,, de p net nu vezi care sunt de calitate si care nu... iar de p net,, mi-au venit in 2 zile,

| andypk a răspuns:

Mie mi-a venit intr-o luna laughing mi-am cumparato jaketa neagra.