| Sandra2571 a întrebat:

As vrea si eu niste replici de cearta...adica nah.(intelegeti voi) sa le inchid gura unora care se cred "destepti"

Funda! :*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Le poti inchide gura ignorandu-i

| AlinaOneDirection a răspuns:

Auzi asta : Hei, ai prea multi dinti in gura? sau : Vorbeste mai tare că nu aud fără ochelari.

| Crucified a răspuns:

Shut up, tarfa de valoarea gramaticii pe care o ai. Apoi le dai ignore sau block. Vot? laughing

| Vans a răspuns:

Când ceri replici nu mai eşti tu deşteaptă.

| Sandra2571 explică (pentru Vans):

Uite, daca nu iti convine intrebarea, ignor-o!

Răspuns utilizator avertizat
| Vans a răspuns (pentru Helen1999):

Nu promovez prostia.

| Sandra2571 explică (pentru Vans):

Pai vad ca oricum tu ne arati ce inseamna aia prostiewinking

| Vans a răspuns (pentru Sandra2571):

Acum pot să merg spre iad cu sulfetul împăcat.

| HainePersonalizate a răspuns:

Buna. Exista carti pentru personalitate, le citesti si inveti.