| Blackrose18 a întrebat:

Hey TPU, aseara am avut un contact sexual cu iubitul meu, si am facut hemoragie, nu am mai patit asa ceva, mentionez ca nu eram virgina, acum am ajuns sa fiu internata, medicii au spus ca am un chist ovarian, pe fisa mea de externare nu va aparea nimic despre actul sexual, nu?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica hemoragia este jos dar nu vrei sa apara cauza hemoragiei? Normal ca asta va apare. Te-ai gandit mult cand ai scris asta?

| haileewatson a răspuns:

Iti e frica de parinti sau ce? Ziceai ca ai 19 ani, esti adult deci informatiile din fise medicale ti se adreseaza doar tie si nu trebuie sa afle nimeni.

| NunuNini a răspuns:

Si daca apare, ce?