| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am facut sex cu iubitul pentru prima data ( nu eram virgina ) de 4 ori. Ciudat este ca de 4 ori si-a dat drumul imediat( abia incepusem sa ma simt bine). Era rusinat, a spus ca nu a mai patit niciodata asa dar il excit prea tare. Ne-am mai si oprit in timpul actului sexual sa reziste mai mult dar tot degeaba. E normal?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina, masajul i ti place Raluca?

| epurasu a răspuns:

Da foarte normal! se excita tare ca te iubeste! in timp totul se va normaliza merita sal iubesti in continuare chiar mult mai mult decat pana acum.

| corbulalbrosu a răspuns:

Il exciti mult prea tare si din cauza aceasta apare fenomenul de supraexcitare si ejacularea imediata. Va fi nevoie de multa intelegere din partea ta chiar daca nu reuseste sa te "termine" si pe tine pentru a-ti oferi satisfactia unui orgasm.Are nevoie de timp pentru a dobandi o minima experienta.Ar fi indicat sa incerce sa te "incalzeasca" printrun preludiu lung in timpul caruia un petting bine executat sa te faca sa fii excitata la maxim incat si un sex chiar si scurt sa-si faca efectul de final.Asa se intampla prima data oricarui barbat.Cel care sustine contrariul minte.

| Ralucamih a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am avut parte de cel mai frumos preludiu din partea lui, am fost super excitata, iar de inteles il inteleg, experienta se vede ca are.

| relian a răspuns (pentru Ralucamih):

Aia e ca experienta nu prea are deloc daca i ze intimpla asa ceva.Chestia asta o sa dureze, dar nu prea mult. Daca persista stiu si eu citeva luni atunci e de naspa, luati si voi ceva spray-uri si vei fi satisfacuta, o sa poata face si 30 de minute fara probleme.Bafta si spor la treaba.

| mihai69 a răspuns:

Da. Cu timpul probabil va deveni mai „imun" și va rezista ceva mai mult. Totuși, în cazul lui, nu m-aș aștepta la cine știe ce performanțe. Dar nimic nu e imposibil.

| neutrino a răspuns:

E normal!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Normal ca nu i s-a mai intamplat niciodata pentru ca a fost prima data...

| ionutaka47 a răspuns:

Da, cred

| Ralucamih a răspuns:

Nu a fost virgin daca la asta te referi. Are un copil, acum ce sa inteleg? Ca nu e el tatal? laughing)))))) L-am excitat prea tare