| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am avut contact sexual protejat, in dimineața asta cand m-am trezit imi curgea sânge si ma si doare. Tin sa Menționez ca nu eram virgina. A mai pățit cineva sau are cineva habar ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni nu este Mama Omida incat sa poata ghici exact/precis ce se intampla de fapt in cazul tau. Fara a fi consulta in mod real nimeni nu poate sa faca o analizare pertinenta a starii de sanatate a aparatului tau reproducator si sa ajunga la concluzii corecte numai pe baza unor date si informatii incerte nesigure. Pot sa existe mai multe cauze/motive in astfel de cazuri, astfel ca sangerarea poate proveni dintr-o rana/leziune aflata in vagin, in colul uterin sau in uter. De asemenea in cazul unui ciclu menstrual care este foarte dereglat este posibil ca sangerarea sa reprezinte un ''sol'' al unei menstruatii sau a unei sangerari imposibil de anticipat. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| anonim123453313 a răspuns:

S-ar putea ca lubrifierea voastra sa nu fi fost perfecta ( adica ați facut o mai mult pe uscat), mai exista cazul in care el a fost tauras si poate te-a lovit înăuntru. cel mai bine vizitezi un medic

| Ayeeem a răspuns:

Nu stiu exact ce e, dar nu prea e ceva de bine sad si nu stiu foarte sigur daca poate fi vreo hemoragie...da nu cred